Co szkodliwe dla zdrowej spermy?

Co szkodliwe dla zdrowej spermy?

Co szkodliwe dla zdrowej spermy?Męski układ rozrodczy w warunkach stałego jest atakiem wielu czynników, które są wynikiem nowoczesnego stylu życia. Na liczba, struktura i ruchliwość plemników wpływa wiele − z tesnog bielizny do wanny na prysznic.

Ciepło

Każdy wzrost temperatury w predelu mošnica śmiertelnie dla zdrowia twojego układu rozrodczego. Wzrost temperatury tylko na dwa poziomy Celzijusova podczas pobytu w saunie lub popływać w ciepłym basenie lub saunie znacznie zmniejsza ruchliwość plemników.

To samo dotyczy gorących miejsc, a także trzymać laptopa na kolanach. Unikaj zagrevanje međunožja.

Kąpiele aromatyczne

W plastikowych butelkach, które są najczęściej pełne wanny do kąpieli i szamponów zawiera ftalany, niebezpieczne jedinjenja, że ciepła wyparowują, i wpływają na obniżenie płodności mężczyzn. Rada, zamiast tego, aromatycznych kąpieli użyj proste i łagodne mydło w płynie, a wziąć prysznic w ciepłej, a nie prevrućom wodą.

Pestycydy

Obecnie, po prostu nie można odbraniti od pestycydów, ponieważ ich zatrovano nie tylko owoce i warzywa, które jemy na co dzień, już i ziemia, i wody, które zostały z pestycydami w kontakcie. To, co można zrobić, chyba, że pod silnym strumieniem wody zmyć produkty, które można jeść, aby uniknąć korę, i serce owoców i warzyw, ponieważ to właśnie tam koncentrišu pestycydy, i przyjąć, że nigdy nie można całkowicie zabezpieczyć. Niestety, życie stało się gra na szczęście…

Finansowy konta

Mało was wie, że 40 procent wszystkich kont podatkowych pokryte warstwą hemikalijom bisfenolu-A (BPA), jedinjnenjem które, jak się uważa, bezpośrednio odpowiedzialne za zaburzenia hormonalne i choroby serca. Stwierdzono, że mężczyźni, którzy w urini mają większą ilość BPA, mają mniejszą liczbę plemników i słabsza jakość nasienia. Wiesz, co robisz…

Banki

Banki zostały również pokryte BPA powłoką, tak, że zawsze zdrowsze, wybrać smrznutu, a nie jedzenie z puszki.

Seks zabawki

Wszystko, co jest wykonane z tworzywa sztucznego, zawiera w sobie pomenute ftalate, które powodują bezpłodność, alergie, różne kancere i innych chorób. Ważne jest, aby pamiętać, że plastik jest toksyczny, i tylko wtedy, gdy jest w kontakcie z toplotom, nie i gdy w normalnej temperaturze, ale jak seks-zabawki zawsze w kontakcie z toplotom”, lepiej ich batalite.

Problemy z erekcją – najczęstsze przyczyny

Napięta życia, szybkie tempo, szkodliwe nawyki, styl życia.. to wszystko uticalo na wzrost liczby mężczyzn, którzy dzisiaj walczą z największą męski seks morom – impotencją. Z definicji, zaburzenia seksualne, to niezdolność mężczyzny do osiągnięcia lub utrzymania erekcji przez dłuższy okres czasu. Jak, jak już powiedzieliśmy, był to jeden z istotnych problemów, lekarze definisali 10 najczęstszych przyczyn sekualne zaburzenia.

Fizyczne przyczyny. Całkiem możliwe, że przyczyną zaburzenia seksualnego, w jakiś problem fizyczny. Jednak, jeśli to jest przyczyną twojego problemu, na pewno pomoże wam być znana. Najczęściej chodzi o jakimś naruszeniu, operacje lub inne schorzenie, która jest znana. Jeśli chodzi o problem fizyczny, impotencja najczęściej związane z zaburzeniami kręgosłupa, karlice lub urazu prącia.

Cukrzyca. Podwyższony poziom cukru we krwi, również może być jedną z przyczyn impotencji. Wysokiej układu nerwowego choroby, jak multiplaskleroze, choroby Parkinsona, a następnie hemoterapija, zaburzenia układu nerwowego karlice… wszystko to może być przyczyną zaburzeń seksualnych.

Choroby przenoszone drogą płciową, i skutków, które, choroby przenoszone drogą płciową nie zostawili na organizm, również mogą być przyczyną impotencji. Palenie tytoniu, wysokie ciśnienie krwi, podwyższony poziom tłuszczów we krwi, kierowa choroba, jeszcze jedną z możliwych przyczyn problemów z potencją. Zakażenia dróg moczowych, chorobach gruczołu krokowego, zmiany zwyrodnieniowe męskiego polnog organów..

Stałe spożywanie alkoholu, ale i niektórych leków (najczęściej anty-depresiva) i nadużywanie narkotyków może również prowadzić do zaburzeń seksualnych. Anulowanie pracy nerek lub uszkodzona wątroba następny w szeregu powodów.

Łykowatości erektilnog tkaniny.