Męskie zdrowie i trzydziestych

Męskie zdrowie i trzydziestych

Męskie zdrowie i trzydziestychPierwsze trzydzieści lat, zachowuje nam młodość. Trochę szczęścia, to nasz organizm będzie działać w sposób przejrzysty i ile litrów alkoholu, że sami otruty, jak, ile razy, że nie słuchali tych, babačke radę, a my „wyszli tam, mokrymi włosami, sedeli na zimnym betonie, nie nosili swetry i palili my, którzy Turčini„.

Po trzydziestce zaczynają okażą się pierwsze objawy nasze „młodość, głupota”. Co prawda, nie nam rosnąć ogon i uszy, ale javiće pierwsza trasa problemy ze zdrowiem, jak wyrok dla młodej nesmotrenosti. Oto kilka najważniejszych egzaminów, na które musi przejść każdy mężczyzna, kiedy wchodzi w z lat trzydziestych. http://eleonorwielki.pl/

Analiza krwi-najlepszy wynik wszystkiego, co dzieje się w twoim organizmie. Aby były z czarnego na biały, gdy mowa o ogólnym stanie zdrowia, należy najpierw określić, jaki jest stan twoich czerwonych i białych ziarna, jak i hemoglobiny.

Cukrzyca to choroba, która otrzymuje lub nasledno lub występuje jakiś stres. Jak dziś życie jest bardzo stresujące, nie na odmet wiedzieć, jakie są twoje predyspozycje do oboljevanje od cukrzycy.

Kwasu moczowego. Kontrola kwasu moczowego, liczy się jako środek zapobiegania w przypadku chorób takich jak dna moczanowa lub zapalenia stawów. Jeśli masz podwyższony poziom kwasu moczowego, jest bardzo prawdopodobne, że masz częste bóle w kościach. Młodzi mężczyźni najczęściej obolevaju przewlekłe zapalenie stawów, podczas gdy u starszych powstaje i dna moczanowa.

EKG jest koniecznością, aby wyświetlić w przypadku, gdy nie są aktywne fizycznie, co łatwo umarate, coraz bardziej pocisz, często czujesz dyskomfort i teskobu, nerwowość, a także, że można uznać niektóre objawy ewentualny atak choroby.

Tłuszcze. Cholesterol jest jednym z elementów, o których zaczynamy, co myślimy, kiedy do nas przychodzą DOJRZAŁE ROKU, bo w najwyższy czas, aby poważne tematy sazreju. Jaki poziom tłuszczu, co dobrego i złego cholesterolu… Te dane będą ci powiedzieć, że robisz w zakresie stylu życia w ciągu pozostałej części tego samego.

Nerki i wątroba. Nie licząc chorób serca, układu moczowo-płciowego kanały, nerki i wątrobę, jak zwykle, pierwszy zakazuju gdy zađemo i bardziej poważne roku. Jak, w ciągu pierwszych 30 lat prerađivali wszystkie trucizny, którymi możemy je ciężko zagušivali zmęczenie materiału, jak oczekiwano. Kod urologa!

Kontrola moczu z przeglądu krwi podrazumevana to środek profilaktyki, ale i dijagnostikovanja żadnych niepożądanych zmian w ciele.

Urolog to lekarz, który będzie dużym stosowanych w okresie życia, który podąża za tobą. Свыкайтесь na jego DOTYK. Obejrzeć jąder, prostaty, ale i stan dróg moczowych. Niektóre choroby są wykrywane tylko z pomocą AKADEMII, a w prawo z powodu naszej niewiedzy, mogą nas stać życia.

Otyłość – dlaczego zły?

Otyłość – dlaczego zły?To, że nadmierne wyładowania waga, lub otyłość, zła dla zdrowia ludzi, a nie jakiś sekret. Ponadto, co nie wygląda ładnie (cześć wyjątkami, gdzie ich kilogrami pięknie stoją), otyłość jest najczęstszym ukrytą przyczyną wielu chorób typowych dla mężczyzn. W tekście, który podąża za tobą dowiedz się, CO TO WSZYSTKIE CHOROBY OTYŁOŚĆ POWODUJE?

W martovskom wydanie Harvardskog męskiego zdrowia, fachowych czasopism, przeznaczonych dla zdrowia mężczyzn, dochodzi do wniosku, że dodatkowe kilogramy odpowiedzialność za brak równowagi hormonalnej, problemy seksualne, choroby gruczołu krokowego i wiele innych problemów.

Według badań zespołu naukowców, którzy pracowali nad tekstem na temat szkodliwych skutków, prekomerne wagi, to samo u mężczyzn powoduje następujący:

Spadek poziomu testosteronu. Oprócz oczywistych skutków, sniženi poziom testosteronu wpływa na osłabienie serca i funkcjonalność mięśni.

Zaburzenia erekcji. Związek nadwagi i impotencji i zauważona wcześniej. To fakt, wokół którego potwierdzenia Harvardski naukowcy, nie było wiele, aby dążyć.

Bezpłodność mężczyzn. Im grubsze mężczyźni zazwyczaj mają niewielką liczebność plemników, co w zasadzie nie wiąże się bezpośrednio z wagą, już się z tym życiem, co było spowodowane nadmierną wagą. Grubsze mężczyźni żyją nezdravije od mršavijih, a liczba urodzeń jest mniejsza.

Kamień w nerkach. Dieta wpływa na to, że grube mężczyźni są bardziej skłonni do oboljevanju od kamieni w nerkach, niż mężczyźni, którzy dbaj o kilaži.

Powiększona prostata. Choć bez powiększenia prostaty choroba, od której przez jakiś, zazwyczaj poznije czas, cierpi duża liczba mężczyzn, badania naukowców z Harvardu wykazały, że z powiększeniem gruczołu krokowego częściej chorują mężczyźni, którzy mają więcej kilogramów.

Rak gruczołu krokowego. Zjedz mężczyźni, którzy w ciągu całego życia, mają problemy z podwyższonym złym holesterolom i tłuszczów, więcej ryzykują z oboljevanja od raka prostaty, niż mężczyźni, którzy stosują się do zdrowego trybu odżywiania i praktikuju zwykły, lub nawet sporadycznego aktywności fizycznej.